Трускавец, Трускавецкурорт, Агенство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Спа-центр Медпалац, Трускавец, Трускавецкурорт
 
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Курортополіс Трускавець | Курортополис Трускавец | Трускавець | Трускавец | Трускавецькурорт | Трускавецкурорт

Курортополіс Трускавець

З метою значного покращення якості і обсягів санаторного-курортного оздоровлення населення, прискорення реформування курортної галузі та розвитку туризму, забезпечення росту інноваційної та інвестиційної діяльності, концентрації матеріальних та фінансових ресурсів, вирішення проблем збереження унікальної гідромінеральної бази Карпат та її ефективного використання в умовах ринку створена спеціальна економічна зона туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" (Закон України "Про спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" набрав чинності з 1 січня 2000 року).

При населенні 27 тис. людей Трускавець щорічно приймає до 300 тис. відпочиваючих. Українці і росіяни, поляки і німці приїжджають сюди, щоб на собі випробувати лікувальні властивості мінеральних вод і перш за все знаменитих Нафтусі. Цю мінеральну воду можна вживати тільки біля джерела, оскільки через дві години після контакту з повітрям вона втрачає свої лікувальні властивості.

Не дивлячись на те що в місті зареєстровано більше 600 підприємств, його економіка тримається на санаторно-курортному лікуванні. В Трускавці 20 санаторіїв і стільки ж пансіонатів різної форми власності, а в останній час стає все більше приватних закладів відпочинку та лікування. В радянські часи Юрій Андропов лікував свої хворі нирки, а екс-президент України Леонід Кучма щорічно поправляв здоров'я в санаторії "Кришталевий палац".

В місті діють лікувальні установи, аналогів яким немає в світі. Наприклад, широку популярність здобула "Міжнародна клініка відновлювального лікування" під керівництвом Володимира Козявкина, що спеціалізується на захворюваннях нервової системи. З кожним роком лікувальних закладів стає все більше.

Минулого року в місті з'явився перший п'ятизірковий готель Rixos Hotel Prikarpatye. За словами Олександра Маслея, Трускавець — дуже перспективний курорт для інвесторів. Люди готові їхати сюди за умови надання їм високоякісного сервісу.

Але існує й багато проблем щодо курортополісу Трускавець наприклаж: зараз на сесіях міськради в генеральний план розвитку Трускавця постійно вносяться зміни, залежно від побажань інвесторів. В той же час, всесвітньо відомий курорт "Карлови Вари" вода якого по лікувальних властивостях значно поступається Нафтусі, дотепер розвивається по генплану, прийнятому ще в 1870 році. Тому він має чітку концепцію розвитку і відповідну інфраструктуру: сотні тенісних кортів десятки басейнів з термальними водами, величезне поле для гольфу, більше 200 ресторанів, 17 конференц-залів і т.д. Все це можна побудувати і в Трускавце. Для цього необхідно розробити чітку концепцію розвитку курорту і строго її дотримуватися.

За основу, взято статтю авторів: Тагіра Імангулова та Наталії Богути

 

  [Vox.com.ua] Портал українця Rambler's Top100 AC.UA - твой живой портал. Горящие путевки, туры, турфирмы, отели, гостиницы Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru Пиши українською Украина онлайн Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Каталог ссылок, Top 100. В ОТПУСК.РУ - сервер о туризме: туры, горящие путевки, описание отелей, отзывы об отелях, билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах TOP.zp.ua Топ100 - Курорты [Free-Search.org.ua] - Бесплатный каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Рейтинг Досок Объявлений Интернет-портал Виртуальный Крым РЕЙТИНГ ЖЕНСКИХ САЙТОВ Рейтинг Сайтов YandeG Израиль - каталог сайтов, рейтинг, баннерная сеть, обзоры интернета
Besucherzahler www.eharmony.com
счетчик посещений
Каталог сайтов

m_24.gif (503 bytes)

Найкраща пропозиція сезону!

Вілла "Марта"


Номери стандарту "Delux"
- одномісний - від 300 грн.;
- двомісний - від 270 грн. (за особу).

Вілла "Марта" - прайс на процедури

Вілла "Калина"
- двокімнатні двомісні - 280 грн. (ціна за двох осіб за проживання)
- двомісні стандарт А - від 110 грн (ціна за одну особу за проживання), за потребою можна придбати кусівки в санаторій Кришталевий Палац

Вілли Трускавець курорт

Skype

Skype

Звоніть безкоштовно по Skype!
Download

Шахматка для туристаШахматка

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2008.