Трускавец, Трускавецкурорт, Агенство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Спа-центр Медпалац, Трускавец, Трускавецкурорт
 
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Лікування в місті Трускавець | лечение Трускавец | ТзОВ Агенцiя Трускавецькурорт | Трускавець | Трускавецькурорт

Лікування в місті Трускавець

Найперше лікування при захворюваннях які характерні для хвороб, що лікуються у Трускавці є дієтолікування. У вартість путівки входить триразове дієтичне харчування смачною, корисною і різноманітною їжею. Ваше меню складається з урахуванням рекомендацій вашого лікаря. У відвідувачів наших їдалень є можливість вибирати блюда і на свій смак. Для цього необхідно зробити завчасно замовлення. Можна також замовити живлення рестраного типа або шведський стіл. Наші лікарі порадять вам корисну для вашого здоров'я дієту, якій слід дотримуватися і після закінчення курсу оздоровлення в санаторіях Трускавця.

“МЕД – ПАЛАС” РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СПА – ЦЕНТР

Сучасній людині, змученій постійною втомою, порушенням режимів сну, стресами і поганою екологією, життєво необхідний хороший відпочинок, здатний укріпити здоров'я, відновити сили і дати енергію.

Цілющі властивості води відомі з давніх часів. Прийом ванн і водні процедури – одні з небагатьох митєвостей відпочинку, доступних для людей у нинішній бурхливий час. Провідні фахівці світу працюють над створенням цілого ряду процедур, які не тільки омолоджують тіло, але і відновлюють душевні сили, знімають напругу і дарують бадьорість.

Реабілітаційний СПА – центр “Мед – Палас” у Трускавці – це унікальне поєднання новітніх технологій з традиційними віковими методами водолікування, де до послуг відвідувачів:

- багатий спектр різних процедур з використанням унікальних властивостей мінеральних вод курорту Трускавець, що не мають аналогів у світі;
- сучасні технології вітчизняної курортології і фізіотерапії, а також кращі досягнення світової медицини;
- щонайширші можливості оздоровлення, реабілітації та профілактики за допомогою комплексних фізіотерапевтичних процедур, що відповідають останнім медичним вимогам.

“Здоров'я через воду”

- водотерапія з давніх часів застосовувалася для підтримки організму у відмінній формі:
- душ Шарко,
- циркулярний і висхідний душ,
- підводний душ – масаж,
- гальванованна,
- аромаванна,
- перлинні ванни з кольоротерапією,
- гідромасаж нижніх кінцівок,
- гідромасаж верхніх кінцівок,
- вуглекислі ванни,
- суха вуглекисла ванна,
- гідроозонотерапія,
- гідроколонотерапія.

У результаті в людини підвищується активність, життєрадісність, з'являється фізична легкість, проходять больові відчуття, знижується вага.

Широкий вибір з різноманітних комплексних фізіопроцедур допоможе пожвавити і омолодити втомлений організм:

- гідролазерне лікування пародонтозу,
- електротерапія,
- лазерна терапія,
- магнітотерапія,
- мікрохвильова терапія,
- кріотерапія,
- лімфодренаж (пресомасаж), вакуумний масаж,
- ультразвукова терапія,
- інгаляції,
- УВЧ-терапія,
- Тубус-кварц,
- Парафіно-озокеритолікування,
- Грязелікування,
- Фітотерапія,
- Ароматерапія,
- Спелеокамера – в ній Ви відчуєте справжнє полегшення при захворюваннях дихальних шляхів, алергії і шкірних захворюваннях.

Ваш організм дихатиме красою і здоров'ям!

Приємна атмосфера, ввічливий персонал – усе це зробить Ваше перебування в медичному центрі незабутнім!

СПА-ЦЕНТР

SPA – “Sanus Per Aquam”, “здоров’я через воду”

У сучасному СПА-центрі “Мед-Палас” представлені всі новітні розробки і технології в області оздоровлення й естетичної косметології. Світові культури лазень, плавання в басейнах, розслабляюча і стимулююча гідротерапія, ароматична пара і таласотерапія (заснована на використанні засобів з морських водоростей, мінералів і морської води), бальнеотерапія (лікування грязями і мінеральними водами) – різноманіття, від якого неможливо відмовитися! Ванни – “джакузі”, “душ-відро”, “душ вражень”, “Віші”, альфа-капсула – лише мала частинка задоволень, що несуть довгожданий відпочинок.

Індивідуально підібрані курси СПА-процедур (THERMO-SPA-concerto, сінна ванна, обмотування морськими грязями, водоростями і багато інших), покликані нормалізувати обмінні процеси організму, зняти сліди втоми і напруги. До “сухих” процедур СПА-центру відносяться різноманітні види масажу, косметологічні процедури, солярій, догляд за волоссям і нігтями. До послуг відвідувачів також тренажерний зал з ультрасучасним устаткуванням, зона релаксації і розкішний асортимент нашого фіто-бару. СПА-центр “Мед-Палас” - це не тільки відновлюючий сили відпочинок, але і свято для Вашої душі і тіла!

У числі кращих спогадів залишаться витончене оформлення нашого СПА-центру, увага і професіоналізм персоналу. Оскільки незабутнім є прекрасний світ краси, здоров'я і комфорту з любов'ю створений для тих, хто хоче забити стреси і буквально відродиться.

Серед зелені парків розташувалися діагностично- лікувальні центри Трускавецькурорту: Бальнеоозокеритолікарня №1,
Бальнеоозокеритолікарня №2, Курортна поліклініка №2, Центральна курортна поліклініка.

Бальнеоозокеритолікарня №1 - одна ) найстаріших лікувальниць в Трускавецькурорту. БОЛ - 1 забезпечує відпуск бальнео-, гідрокінезо-, озокерито та фізіотерапевтичних процедур для санаторіїв центральної частини курорту та Центральної курортної поліклініки. Тут діють озокеритне, фізіотерапевтичне та ванне відділення.

Комплекс лікувальних методик передбачає застосування таких водних процедур, як:

- мінеральні, перлинні, вуглекислі ванни;
- підводний душ-масаж у ванні та басейні;
- циркулярний, висхідний, душ Шарко;
- сауна з басейном;
- гінекологічні зрошення мінеральною водою;
- мікроклізми;
- промивання кишківника;
- трав'яні та масляні інгаляції.

У 1997 році встановлено сучасні установки гідролазерного душу, що ефективно використовується при багатьох захворюваннях.

Ефективно використовується широка гама фізіотерапевтичних процедур:

-лазеротерапія з її внутрішньовенною, ректальною, внутрішньовенною, ректальною, внутрішньовагінальною, інтраназальною модифікаціями;
- магнітотерапія;
- КХЧ - терапія;
- гальванізація, електрофорез;
- УХЧ, Д'Арсонваль, електросон;
- діадинамо - та ампліпульстерапія;
- індуктотермія;
- ультразвукова терапія;
- мікрохвильова терапія;
- світлолікувальні впливи.

В озокеритному відділенні Вам запропонують:

- озокеритові аплікації;
- ректальні горфо-грязеві тампони;
- озокеритові вагінальні тампони;
- озокеритові грілки;
- озокеритолікування парадонтозу.

До Ваших послуг косметологічні та стоматологічні кабінети.

Двоповерховий корпус бальнеоозокеритолікарні № 1 розташований у центральній частині курорту, поряд з мальовничим курортним парком.

Лікувальними послугами бальнеоозокеритолікарні № 1 залюбки користуються всі гості курорту.

Бальнеоозокеритолікарня № 2 - одна з найсучасніших лікувальниць цього типу на Україні, спеціально збудована для обслуговування санаторіїв нагірної частини курорту та розрахована на обслуговування до 4500 хворих.

Комплекс лікувальних методик передбачає застосування таких водних процедур, як:

- мінеральні, перлинні, вуглекислі ванни;
- підводний душ-масаж у ванні та басейні;
- циркулярний, висхідний, душ Шарко;
- басейном;
- гінекологічні зрошення мінеральною водою;
- мікроклізми;
- промивання кишківника;
- трав'яні та масляні інгаляції.

В озокеритному відділенні Вам запропонують:

- озокеритові аплікації;
- ректальні торфо-грязеві тампони;
- озокеритові вагінальні тампони;
- озокеритові грілки;
- озокеритолікування парадонтозу.

До Ваших послуг косметологічні та стоматологічні кабінети.

Курортна поліклініка № 2 - сучасний потужний лікувально-діагностичний центр, розрахований на обслуговування близько 4500 осіб. Тут діють сучасні клінічна, біохімічна та імунологічна лабораторії, що укомплектовані високоефективними експрес-аналізаторами провідних фірм світу.

Курортна поліклініка № 2 обслуговує санаторії "Кристал", "Алмаз", "Янтар", "Рубін", "Юність".

Тут проводяться ультразвукові, рентгенологічні дослідження, ехо- та фонокардіографія, фіброгастродуоденоскопія.

Поліклініка обладнана однією з найкращих на курорті фізіотерапевтичною апаратурою, зокрема унікальним обладнанням для магніто- та лазеротерапії.

Кабінети: хірургічний, отола-рингологічний, офтальмологічний, неврологічний, ендокринологічний, гінекологічний та стоматологічний тощо.

Шестиповерховий корпус поліклініки розташований у нагірній частині курорту.

Лікувально-діагностичними послугами курортної поліклініки № 2 широко користується не тільки Трускавецькурорт, але й жителі всього регіону.

Центральна курортна поліклініка - один з найкращих діагностичних центрів Прикарпаття. Тут діють потужні сучасні клінічна, біохімічна та бактеріологічна лабораторії.


Поліклініка веде прийом амбулаторних хворих і обслуговує санаторії.

Тут проводяться ультразвукові дослідження, ехокардіографія, фіброгастроскопія. Персонал поліклініки використовує єдині в Трускавці апарати радіоізотопного дослідження (РНГ) для перевірки функції нирок та імуно-ферментний аналізатор для діагностування різноманітних захворювань на стадії раннього розвитку.

П'ятиповерховий корпус поліклініки розташований у нижній парковій частині курорту. Радіологічна лабораторія - неподалік, по вулиці Шевченка, 22.

Діють кабінети: хірургічний, отоларингологічний, офтальмологічний, неврологічний, ендокринологічний, гінекологічний, стоматологічний тощо.
Центральна курортна поліклініка реалізує путівки.

Ласкаво просимо у наші діагностично - лікувальні центри!

Сьогоднішній Трускавець - це не просто курорт з бюветами мінеральних вод.

Висококваліфікований медичний персонал Трускавецькурорту має прекрасну діагностичну й лікувальну базу. Зберігаючи індивідуальний підхід до кожної людини, наші лікарі проводять дбайливе обстеження, встановлюють або уточнюють діагноз як основного, так і супутніх захворювань.

До послуг курортної медицини - ультразвукові та радіоізотопні методи обстеження, апарат дроблення каменів в нирках, ендоскопічні прилади з волоконною оптикою, які дають можливість оглянути порожнинні органи, біохімічні та імуноферментні аналізатори провідних фірм світу, які дозволяють визначити активність гормонів, ферментів, маркери пухлин, вміст електролітів тощо. Застосування гама-спектрометрів дозволяє виявити в організмі радіоізотопи, виведення яких в умовах курорту посилюється. Апаратна фізіотерапія, нові методи магніто-, лазеро- та КХЧ - терапії, використання синусоїдальних модульованих струмів та багато іншого завершують картину Трускавця як модернового курорту України.

У досвідчених медиків є все потрібне, щоб належно і точно оцінити стан організму і своєчасно, на ранньому етапі розпізнати хворобу.

Усіх, хто прагне надійно і надовго покращити своє здоров'я у наших установах, чекає успішне лікування захворювань та попередження багатьох розладів організму.

Надзвичайно висока ефективність діагностики і лікування зумовлює заслужену популярність нашого об'єднання.

Ви будете приємно здивовані нашими цінами на путівки - в порівнянні з іншими курортними - вони найнижчі. Путівку у наші санаторії, в двомісних одно - або двокімнатних номерах, залежно від Ваших фінансових можливостей, можна замовити заздалегідь листом або телефоном. Для поселення у санаторій, крім путівки, потрібно мати паспорт та санаторно-курортну карту (давністю не більше 2-х місяців), яка видається лікарем за місцем проживання. Для дітей, додатково, необхідно мати довідку про щеплення та епідконтакти.

Маршрутні автобуси і таксі, що чекатимуть Вас на залізничному та автобусному вокзалах, зупиняються біля всіх наших санаторіїв.

Ласкаво просимо на відпочинок і оздоровлення у санаторії об'єднання, які чекають Вас протягом цілого року.

Ласкаво просимо на територію краси і здоров'я!

 

  [Vox.com.ua] Портал українця Rambler's Top100 AC.UA - твой живой портал. Горящие путевки, туры, турфирмы, отели, гостиницы Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru Пиши українською Украина онлайн Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Каталог ссылок, Top 100. В ОТПУСК.РУ - сервер о туризме: туры, горящие путевки, описание отелей, отзывы об отелях, билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах TOP.zp.ua Топ100 - Курорты [Free-Search.org.ua] - Бесплатный каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Рейтинг Досок Объявлений Интернет-портал Виртуальный Крым РЕЙТИНГ ЖЕНСКИХ САЙТОВ Рейтинг Сайтов YandeG Израиль - каталог сайтов, рейтинг, баннерная сеть, обзоры интернета
Besucherzahler www.eharmony.com
счетчик посещений
Каталог сайтов

m_24.gif (503 bytes)

Найкраща пропозиція сезону!

Вілла "Марта"


Номери стандарту "Delux"
- одномісний - від 300 грн.;
- двомісний - від 270 грн. (за особу).

Вілла "Марта" - прайс на процедури

Вілла "Калина"
- двокімнатні двомісні - 280 грн. (ціна за двох осіб за проживання)
- двомісні стандарт А - від 110 грн (ціна за одну особу за проживання), за потребою можна придбати кусівки в санаторій Кришталевий Палац

Вілли Трускавець курорт

Skype

Skype

Звоніть безкоштовно по Skype!
Download

Шахматка для туристаШахматка

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2008.