Трускавец, Трускавецкурорт, Агенство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Спа-центр Медпалац, Трускавец, Трускавецкурорт
 
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Оздоровчі фактори міста Трускавець. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

Оздоровчі фактори міста Трускавець

Трускавець набув слави завдяки лікувальній воді "Нафтуся". Лікувальна "Нафтуся" трускавецького родовища – гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізована вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Має специфічний присмак і легкий запах нафти, особливо це відчувається, коли вживаєш воду вперше. Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює відхід дрібних каменів та піску з нирок, жовчного міхура, сечо- і жовчовивідних шляхів, зменшує патогенність сечі та жовчі, а відтак усуває небезпеку повторного каменеутворення. Лікувальна "Нафтуся" трускавецького родовища нормалізує обмін речовин (зокрема, у хворих на цукровий діабет – вуглеводневий), нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, захищає та відновлює печінкові клітини, виводить з організму радіонукліди, шлаки та недоокислені продукти обміну речовин. Має сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, знеболювальну дію, усуває запальні процеси в нирках, сечових шляхах, печінці, кишечнику тощо. Завдяки імуномодулюючій властивості відновлює захисні сили організму, попереджує онкологічні захворювання.

При контакті з повітрям органічні речовини нафтового походження швидко руйнуються, тому "Нафтусю" треба пити тільки в бюветі.

Дещо подібні мінеральні води:

- родовища Східниці відрізняються від лікувальної "Нафтусі" трускавецького родовища хімічним складом органічних речовин, що походять від менілітових сланців з домішками заліза, які при контакті з повітрям утворюють осад;
- Сатанівське та Гусятинське родовища відрізняються від лікувальної "Нафтусі" тим, що їхні органічні складові вугільного походження;
- Ундорівське родовище (Ульянівська область, Росія) відрізняється від лікувальної "Нафтусі" трускавецького родовища органічними речовинами гумусного походження.

Лікувальна "Нафтуся" трускавецького родовища містить органічні речовини нафтового походження в такому збалансованому складі, що її можна вважати складним гомеопатичним препаратом, утвореним самою природою. І саме органічні речовини нафтового походження визначають лікувальні властивості справжньої "Нафтусі" і надають їй перевагу перед іншими водами.

Лікувальна "Нафтуся" трускавецького родовища аналогів у світі не має.

Фото, наші часи: джерело Юзя, центральний парк міста Трускавець Вже стало доброю традицією поряд з "Нафтусею" призначати води "Марію" і "Софію", які широко застосовуються при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Ці мінеральні джерела допомагають відновлювати функціональний та органічний стан цих органів та систем, які доволі часто ушкоджуються через перебіг основного захворювання. Мінеральна вода джерела №3 (Броніслава) використовується для лікування верхніх дихальних шляхів – через полоскання горла та носоглотки. Легендарною є також мінеральна вода "Юзя", яка завдяки речовинам гліцеринового походження сприятливо впливає на шкіру, надаючи їй особливої еластичності.

Для зовнішнього використання застосовують води інших джерел у вигляді ванн, зрошень, промивань, гідромасажу та інгаляцій. Окрім мінеральних, застосовують вуглекислі та перлинні ванни, що особливо ефективні при супутніх захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті та порушеннях обміну речовин. Басейн з мінеральною водою і сауну відвідують ті, хто відновлює функції суглобів та м'язів.
Мінеральні купелі сприяють ефективному лікуванню остеохондрозів, артритів, артрозів і міозитів.

Фото, наші часи: центральний бювет мінеральних вод міста Трускавець Важливо підкреслити, що не всі відкриті джерела підлягають експлуатації: частина їх консервується з метою використання в майбутньому, адже курорт продовжує розвиватися.

Джерело №1

Хлоридно-сульфатно-нартієва вода "Марія". Загальна мінералізація 4-5 г/л, знижує секрецію шлунка, стимулює моторну функцію кишечника, посилює жовчоутворення і жовчовиділення, сприяє розрідженню слизу та його евакуації з шлунка, зменшує запальні процеси в травному тракті.

Джерело №2

Мінеральна хлоридно-сульфатно-натрієва вода "Софія", загальна мінералізація 8-9 г/л, з успіхом використовується для лікування захворювань органів травлення. Стимулює шлункову секрецію, має певну жовчогінну дію, нормалізує моторну функцію шлунка та кишечника.

Джерело №3

Хлоридно-натрієва вода, загальна мінералізація 10-15 г/л. Застосовується для полоскання носоглотки при хронічних тонзилітах, ринітах, пародонтитах тощо. Трускавецьким джерелам №№ 1, 2, 3 за своїм хімічним складом та лікувальними властивостями відповідають родовища мінеральних вод курортів "Моршин", "Любінь Великий" (Львівська обл.), "Березовські мінеральні води" (Харківська обл.), а також Миргорода (Полтавська обл.), Бердянська (Запорізька обл.), Друскіненкая (Литва), П'ятигорська і Кисловодська (Росія), Карлових Вар (Чехія), Вісбадена (Німіччина). Ці джерела мають лікувальні властивості та схожі за своїм складом.

Приїздіть та лікуйтеся нашими водами, а ми зробимо все, щоб максимально допомогти Вам у цьому

 

  [Vox.com.ua] Портал українця Rambler's Top100 AC.UA - твой живой портал. Горящие путевки, туры, турфирмы, отели, гостиницы Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru Пиши українською Украина онлайн Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Каталог ссылок, Top 100. В ОТПУСК.РУ - сервер о туризме: туры, горящие путевки, описание отелей, отзывы об отелях, билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах TOP.zp.ua Топ100 - Курорты [Free-Search.org.ua] - Бесплатный каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Рейтинг Досок Объявлений Интернет-портал Виртуальный Крым РЕЙТИНГ ЖЕНСКИХ САЙТОВ Рейтинг Сайтов YandeG Израиль - каталог сайтов, рейтинг, баннерная сеть, обзоры интернета
Besucherzahler www.eharmony.com
счетчик посещений
Каталог сайтов

m_24.gif (503 bytes)

Найкраща пропозиція сезону!

Вілла "Марта"


Номери стандарту "Delux"
- одномісний - від 300 грн.;
- двомісний - від 270 грн. (за особу).

Вілла "Марта" - прайс на процедури

Вілла "Калина"
- двокімнатні двомісні - 280 грн. (ціна за двох осіб за проживання)
- двомісні стандарт А - від 110 грн (ціна за одну особу за проживання), за потребою можна придбати кусівки в санаторій Кришталевий Палац

Вілли Трускавець курорт

Skype

Skype

Звоніть безкоштовно по Skype!
Download

Шахматка для туристаШахматка

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2008.