Трускавец, Трускавецкурорт, Агенство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Спа-центр Медпалац, Трускавец, Трускавецкурорт
 
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Лікування, гепатобіліарна система, місто Трускавець. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

Захворювання гепатобіліарної системи

Трускавець – екологічно чистий курорт з великою кількістю натуральних мінеральних джерел. Але всесвітньої слави він набув завдяки унікальній лікувальній „Нафтусі" трускавецького родовища та іншим джерелам. Це особлива вода, в якій окрім речовин, притаманних звичайній воді, великий вміст і таких, переважно органічної природи нафтового походження, які визначають її унікальні лікувальні властивості. Понад 150 років на курорті ефективно лікують захворювання нирок і сечовивідної системи. А сьогодні Вам запропонують ще й безопераційне дроблення каменів на літотрипторі відомої німецької фірми „Дорн'є". Вимивання фрагментів роздрібнених каменів мінеральними водами Трускавця дозволяє радикально виліковувати хвороби, усувати запальні процеси.

Ефективним є також лікування патологій травного тракту. Але головне – це оригінальні методики лікування, винайдені останнім часом. Вони провадяться під контролем висококваліфікованих лікарів, які вишукано володіють методами натурального, природного оздоровлення та новітніми технологіями, впровадженими завдяки співробітництву з провідними науково-дослідних установами та академічними вузами. Індивідуально підібрані стратегії лікування з урахуванням усіх нюансів перебігу захворювання, використання унікальних курортних факторів дозволяє досягти позитивного результату практично для всіх пацієнтів. Гармонійне поєднання природних факторів із сучасними досягненнями медицини, а саме: інформаційно-енергетичними методами діагностики та лікування, дозволяє говорити про якісно новий рівень санаторно-курортного лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів. Доповнений патогенетично обґрунтованими, високоефективними сучасними методами лікування курс терапії гарантує нашим пацієнтам тривалий успіх.

На якісно новий рівень поставлене на курорті лікування хронічних гепатитів. Так, у лікуванні гепатитів застосовується інтенсивна киснева терапія – оригінальне поєднання кисневих коктейлів із синглетно-кисневою терапією, яка зараз широко застосовується на Заході. За допомогою кисню в організм надходить енергія, що надає можливість оптимально функціонувати всім клітинам організму і печінці зокрема, а також поліпшує структуру крові. Мікромасаж печінки на клітинному рівні за допомогою низькочастотної ультразвукової терапії поліпшує її кровопостачання, інтенсифікує процеси регенерації, зменшує застійні явища. Кольоротерапія, вперше апробована понад 1000 років тому, застосовується в комплексі з іншими методами. За рахунок кольорового енергетичного резонансу з ураженим органом вона дозволяє гармонізувати роботу печінки і поповнити дефіцит кольору.

Аромофітотерапія за швидкістю дії поступається тільки внутрішньовенному введенню ліків і дозволяє цілеспрямовано керувати відновленням захисних реакцій організму та нормалізувати вегето-ендокринні дисфункції. Застосовуються суміші ефірних олій, підібрані відповідно до захворювань. Оригінальна комбінація природних методів очищення кишечника (як традиційних промивань, так і ортоградного перорального промивання з використанням місцевих мінеральних вод) поліпшує і роботу печінки – фільтра, призначеного для знищення токсинів, які усмоктуються з кишечника. Отож правильне очищення травного тракту зменшує токсичне навантаження на печінку і, відповідно, дає можливість їй відновитися.

Окрім гепатитів провадиться ефективне лікування патологій жовчного міхура та жовчовивідних шляхів. Тут методики добираються індивідуально, залежно від перебігу запалення жовчного міхура – холециститу – та виду порушень його моторики. Комплексне лікування на основі прийому мінеральних вод очищує жовчний міхур, знімає його запалення, нормалізує функцію. Тому так охоче приїздять на наш курорт пацієнти з каменями в жовчному міхурі. Адже він унікальний, унікальний неповторністю мінеральних вод.

Приїздіть та лікуйтеся нашими водами, а ми зробимо все, щоб максимально допомогти Вам у цьому.

 

  [Vox.com.ua] Портал українця Rambler's Top100 AC.UA - твой живой портал. Горящие путевки, туры, турфирмы, отели, гостиницы Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru Пиши українською Украина онлайн Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Каталог ссылок, Top 100. В ОТПУСК.РУ - сервер о туризме: туры, горящие путевки, описание отелей, отзывы об отелях, билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах TOP.zp.ua Топ100 - Курорты [Free-Search.org.ua] - Бесплатный каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Рейтинг Досок Объявлений Интернет-портал Виртуальный Крым РЕЙТИНГ ЖЕНСКИХ САЙТОВ Рейтинг Сайтов YandeG Израиль - каталог сайтов, рейтинг, баннерная сеть, обзоры интернета
Besucherzahler www.eharmony.com
счетчик посещений
Каталог сайтов

m_24.gif (503 bytes)

Найкраща пропозиція сезону!

Вілла "Марта"


Номери стандарту "Delux"
- одномісний - від 300 грн.;
- двомісний - від 270 грн. (за особу).

Вілла "Марта" - прайс на процедури

Вілла "Калина"
- двокімнатні двомісні - 280 грн. (ціна за двох осіб за проживання)
- двомісні стандарт А - від 110 грн (ціна за одну особу за проживання), за потребою можна придбати кусівки в санаторій Кришталевий Палац

Вілли Трускавець курорт

Skype

Skype

Звоніть безкоштовно по Skype!
Download

Шахматка для туристаШахматка

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2008.