Трускавец, Трускавецкурорт, Агенство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Спа-центр Медпалац, Трускавец, Трускавецкурорт
 
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Озеро Синєвир – морське око Карпат. Екскурсії Трускавецькурорту. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

ОЗЕРО СИНЄВИР – МОРСЬКЕ ОКО КАРПАТ

По дорозі до Озера Синєвир Ви перетнете 6 карпатських перевалів по території Львівщини, Івано-Франківщини і Закарпаття. На шляху Ви відвідаєте Гошівський монастир, деякі курорти мінеральних вод, водоспади Шипіт та Чортова.
Гошівський монастир.
Історичні стильові особливості, архітектоніка внутрішнього храмового простору й вочевидь побажання замовників зумовили художньо-пластичне вирішення храму Гошівського монастиря. Монументалісти добре вписалися у загальну пластичну схему збудованої в класицистичному стилі з елементами пізнього бароко будівлі. Молоді митці Ігор Леськів, Сергій Булко, Євген Хрущик та керівник групи Ігор Орищак оправдано бажаючи органічно доповнити загальний стильовий вираз історичної будівлі звернулись до традицій монументального мистецтва Львова періоду 30-х років кінця XVIII століття. Саме у той період у Львові набуло розквіту привнесене з Італії а згодом Австрії, Угорщини, Моравії та Чехії барокове церковне настінне малярство, прояви якого мали місце не лише в католицьких костелах а й в окремих греко-католицьких храмах Галичини.
Властиво у традиціях львівської школи ілюзіоністів вибудували загальну концепцію оздоблення Гошівського храму й художники дрогобицького об'єднання. В руслі формотворчих принципів “квадратуристів”, неперевершених майстрів архітектурної та орнаментальної декорації, на вертикалях стін, підпорах та склепіннях підпружних арок митці розмістили ряд ґрунтовно продуманих канонічно узгоджених великомасштабних Новозавітних сцен. Емоційною піднесеністю, різнобарвним тріумфуючим забарвленням наповнені розміщені вгорі на стінах, поміж прорізами чотирьох вікон овальної в плані головної нави храму, композиції “Різдво Богородиці” (південна стіна), “Різдво Христове” (північна стіна).
Озеро Синєвир.
Найживописнішим куточком Закарпаття справедливо вважається Межигір’я. Воно вабить мандрівників лісистими горами, підхмарними полонинами, швидкоплинними річками Теребля і Чорна Річка і цілющими джерелами мінеральних вод типу Буркуг.
Синевир – це саме те місце, яке потрібно відвідати, щоб відчути всю неповторність краси Українських Карпат. Відпочинок в Синевирі – це декілька баз відпочинку на території заповідника, де є всі умови для комфортного проживання і заспокоєння.

Відвіку вважається, що найціннішим і найважливішим скарбом межигір’я є Синевирське озеро ("Морське Око") на висоті 989 метрів над рівнем моря. Воно утворилося після льодовикового періоду в результаті перекриття річкової долини зрушеннями. Западина заповнилася водою трьох гірських струмків. Тепер розмір озера, та і глибина, змінюються залежно від кількості опадів. Середня площа - 4-5 га, глибина - 8-10 метрів. Найглибша точка - 22 м. У прозорій холодній воді добре відчуває себе форель озерна, веселкова і струмкова. А навколо "Морського ока" красуються стрункі ялини, вік яких досягає 140-160 років. Можете бути впевнені – відпочинок в Синевирі Вам запам’ятається надовго…
Народження природного національного парку Синевир неодмінно пов’язане з унікальним по своїй красі гірським озером під небесами із співзвучною назвою Синевир. Для збереження цього чарівного творіння природи в 1974 році був організований ландшафтний заповідник загальнодержавного значення "Синевирське озеро", а згодом в 1989 році - національний природний парк “Синевир”. Його площа складає 40 400 га, з них 5807 га відведено під заповідну зону.
На межигір’ї щедро росте ожина, чорниця, брусниця, малина, суниця лісова і лісові горішки. Цими дарами природи можна поласувати, мандруючи горами, лісами і долинами. З лісової фауни тут зустрічаються олені і ведмеді, косулі і дикі кабани, вовки і рисі, лисиці і зайці і багато іншої звірини. З птахів найчастіше зустрічаються сови, дятли, глухарі, орли і інший птах...
На сторінках нашого сайту Ви зможете підібрати для себе пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, приватний сектор не тільки в Синевирі, але і інших міст Карпат. Для полегшення організації відпочинку в Синевирі на сайті є прямі телефони і адреси розміщення.
Синевир знаменитий як туристичний центр – тут є куди піти і що подивитися. Саме це привертає сюди велику кількість туристів.

 

  [Vox.com.ua] Портал українця Rambler's Top100 AC.UA - твой живой портал. Горящие путевки, туры, турфирмы, отели, гостиницы Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru Пиши українською Украина онлайн Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Каталог ссылок, Top 100. В ОТПУСК.РУ - сервер о туризме: туры, горящие путевки, описание отелей, отзывы об отелях, билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах TOP.zp.ua Топ100 - Курорты [Free-Search.org.ua] - Бесплатный каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Рейтинг Досок Объявлений Интернет-портал Виртуальный Крым РЕЙТИНГ ЖЕНСКИХ САЙТОВ Рейтинг Сайтов YandeG Израиль - каталог сайтов, рейтинг, баннерная сеть, обзоры интернета
Besucherzahler www.eharmony.com
счетчик посещений
Каталог сайтов

m_24.gif (503 bytes)

Найкраща пропозиція сезону!

Вілла "Марта"


Номери стандарту "Delux"
- одномісний - від 300 грн.;
- двомісний - від 270 грн. (за особу).

Вілла "Марта" - прайс на процедури

Вілла "Калина"
- двокімнатні двомісні - 280 грн. (ціна за двох осіб за проживання)
- двомісні стандарт А - від 110 грн (ціна за одну особу за проживання), за потребою можна придбати кусівки в санаторій Кришталевий Палац

Вілли Трускавець курорт

Skype

Skype

Звоніть безкоштовно по Skype!
Download

Шахматка для туристаШахматка

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2008.