Трускавец, Трускавецкурорт, Агенство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Спа-центр Медпалац, Трускавец, Трускавецкурорт
 
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Манявський скит – український афон. Екскурсії Трускавецькурорту. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

МАНЯВСЬКИЙ СКИТ – УКРАЇНСЬКИЙ АФОН

У світі є багато чарівних куточків і одним з них, безперечно, є Карпати. Це перлина в скарбниці матінки-Природи. У цьому Ви переконаєтесь, відвідавши нашу Івано-Франківщину — край з неповторними історією і культурою, цікавими людьми.
 Тут жили і боролися Ярослав Осмомисл, Данило Галицький, Семен Височан, Олекса Довбуш, Степан Бандера, творили Іван Франко, Леся Українка, Василь Стефаник, Михайло Коцюбинський.
На території області проживають етнічні групи населення — гуцули, бойки, покутяни. Кожній з них властиві своєрідні мовні і музичні особливості, архітектура, обрядовість.
 Тут гордо, найвище в Україні, підносить свою вершину г.Говерла. Ніби намисто сяють на її схилах Прутянські водоспади. Ваблять зір, овіяні легендами, скелі-пісковики найдивовижніших форм.
 Ви матимете невичерпні можливості для мандрівок у гори, сплавляння по швидкоплинних водах Черемоша чи Прута, катання на гірських лижах по білосніжних іскристих схилах.
 На Вас чекають найчистіші джерельні потоки, правічні смерекові ліси і квітучі полонини, будинки відпочинку і мінеральні води з цілющими властивостями всесвітньовідомих "Нарзану" і "Нафтусі".
 Привітні господарі з радістю приймуть на своїй землі кожного, хто хоче відпочити, поправити своє здоров'я, ближче пізнати цей незвіданий для нього край.
 Ласкаво просимо в оазис здоров'я — Прикарпаття!
Місто розташоване в південно-західній частині України в передгір’ях Карпат між двома річками – Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвінська. Це місто значної економічної, освітянської та культурної важливості. Івано-Франківськ займає площу 3.89 гектарів і його населення становить 252.3 тисячі мешканців.
Місто було засноване Андрієм Потоцьким – польським магнатом і власником численних латифундій в регіоні Покуття в Західній Україні. Місто було засноване як фортеця. Точна дата його заснування невідома. Але, це відомо, що в 1692 році Станіслав дістав Магдебурзьке право.
З середини 1660 років місто знаходилося на перехресті важливих торгівельних доріг, які вели з Угорщини та Болгарії до Львова та Литви. Декілька храмів та будинок міської ради (перший дерев’яний, пізніше – кам’яний) були збудовані, не дивлячись на численні війни протягом 18 століття. Місто може пишатися багатьма унікальними архітектурними пам’ятками, що датуються 17 та 18 століттями. Багато купецьких гільдій, розвиток яких досяг значних успіхів після надання Магдебурзького права, виникли в місті. Спочатку ці гільдії об’єднували будівників, купців, ковалів та інших ремісників, але з часом з’являлися та розвивалися нові ремесла. В середині 18 століття вже нараховувалося 20 гільдій. Постійні регіональні ярмарки перетворили місто в економічний центр. Обробка шкіри та виробництво сап’яну разом з виробництвом екзотичних “персидських виробів” домінували в місті. 19 століття стало періодом швидкого розвитку промисловості та будівництва, починаючи з 1866 року місто перетворилося на важливий залізничний вузол. Відкриття та видобуток нафти, газу та солі в Прикарпатському регіоні збільшили важливість Станіслава як транспортного центру.
Івано-Франківськ завжди був культурним центром Прикарпатського регіону. Велика плеяда архітекторів, скульпторів, письменників та музикантів проживали та творили тут свої шедеври. Українська державна гімназія та семінарія були засновані тут разом з Союзом Українок (з ініціативи Наталії Кобринської). В Станіславі було надруковано антологію “Перший Вінок”. В 1934 році тут відбулися Перший Жіночий Конгрес та День Селянок. Творча діяльність Івана Франка, великого письменника та поета, який постійно відвідував місто та на честь якого його було переіменовано, тісно пов’язана з історією міста. Протягом 1918-1919 років, після закінчення Першої Світовой війни, Станіслав став на короткий час столицею Західно-Української Народної Республіки. Після Другої Світової війни Івано-Франківськ перетворився на індустріальний центр з численними промисловими можливостями, культурними та навчальними закладами, оздоровчими центрами та банками.
Під час екскурсії Ви відвідаєте ратушу міста і його центральну площу, костел Непорочного Зачаття Діви Марії, катедральний собор Св. Воскресіння, Манявський Хресто-воздвиженський монастир, блаженний камінь.

 

  [Vox.com.ua] Портал українця Rambler's Top100 AC.UA - твой живой портал. Горящие путевки, туры, турфирмы, отели, гостиницы Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru Пиши українською Украина онлайн Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Каталог ссылок, Top 100. В ОТПУСК.РУ - сервер о туризме: туры, горящие путевки, описание отелей, отзывы об отелях, билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах TOP.zp.ua Топ100 - Курорты [Free-Search.org.ua] - Бесплатный каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Рейтинг Досок Объявлений Интернет-портал Виртуальный Крым РЕЙТИНГ ЖЕНСКИХ САЙТОВ Рейтинг Сайтов YandeG Израиль - каталог сайтов, рейтинг, баннерная сеть, обзоры интернета
Besucherzahler www.eharmony.com
счетчик посещений
Каталог сайтов

m_24.gif (503 bytes)

Найкраща пропозиція сезону!

Вілла "Марта"


Номери стандарту "Delux"
- одномісний - від 300 грн.;
- двомісний - від 270 грн. (за особу).

Вілла "Марта" - прайс на процедури

Вілла "Калина"
- двокімнатні двомісні - 280 грн. (ціна за двох осіб за проживання)
- двомісні стандарт А - від 110 грн (ціна за одну особу за проживання), за потребою можна придбати кусівки в санаторій Кришталевий Палац

Вілли Трускавець курорт

Skype

Skype

Звоніть безкоштовно по Skype!
Download

Шахматка для туристаШахматка

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2008.