Центр замовлення путівок і курсівок Трускавець
Трускавец курорт (лайт), Truskavets resort

Кращі санаторії, вілли, готелі курорту Трускавець - один телефон: +38 (03247) 6 97 96
один прайс-лист (цены Трускавец), замовлення путівки, e-mail: office@truskavets-kurort.com

Трускавец, Трускавец курорт, Агентство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Вилла Калина, Трускавец, Трускавецкурорт
Фото Трускавець, Трускавец, Трускавецькурорт, Трускавецкурорт
 

Голосування Трускавець курорт
Як Ви дізналися про Агенцію Трускавецькурорт?
  Google
  Yandex
  Інші пошукові системи
  Реклама
  Інший сайт

Результати голосування
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Манявський скит – український афон. Екскурсії Трускавецькурорту. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

МАНЯВСЬКИЙ СКИТ – УКРАЇНСЬКИЙ АФОН

У світі є багато чарівних куточків і одним з них, безперечно, є Карпати. Це перлина в скарбниці матінки-Природи. У цьому Ви переконаєтесь, відвідавши нашу Івано-Франківщину — край з неповторними історією і культурою, цікавими людьми.
 Тут жили і боролися Ярослав Осмомисл, Данило Галицький, Семен Височан, Олекса Довбуш, Степан Бандера, творили Іван Франко, Леся Українка, Василь Стефаник, Михайло Коцюбинський.
На території області проживають етнічні групи населення — гуцули, бойки, покутяни. Кожній з них властиві своєрідні мовні і музичні особливості, архітектура, обрядовість.
 Тут гордо, найвище в Україні, підносить свою вершину г.Говерла. Ніби намисто сяють на її схилах Прутянські водоспади. Ваблять зір, овіяні легендами, скелі-пісковики найдивовижніших форм.
 Ви матимете невичерпні можливості для мандрівок у гори, сплавляння по швидкоплинних водах Черемоша чи Прута, катання на гірських лижах по білосніжних іскристих схилах.
 На Вас чекають найчистіші джерельні потоки, правічні смерекові ліси і квітучі полонини, будинки відпочинку і мінеральні води з цілющими властивостями всесвітньовідомих "Нарзану" і "Нафтусі".
 Привітні господарі з радістю приймуть на своїй землі кожного, хто хоче відпочити, поправити своє здоров'я, ближче пізнати цей незвіданий для нього край.
 Ласкаво просимо в оазис здоров'я — Прикарпаття!
Місто розташоване в південно-західній частині України в передгір’ях Карпат між двома річками – Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвінська. Це місто значної економічної, освітянської та культурної важливості. Івано-Франківськ займає площу 3.89 гектарів і його населення становить 252.3 тисячі мешканців.
Місто було засноване Андрієм Потоцьким – польським магнатом і власником численних латифундій в регіоні Покуття в Західній Україні. Місто було засноване як фортеця. Точна дата його заснування невідома. Але, це відомо, що в 1692 році Станіслав дістав Магдебурзьке право.
З середини 1660 років місто знаходилося на перехресті важливих торгівельних доріг, які вели з Угорщини та Болгарії до Львова та Литви. Декілька храмів та будинок міської ради (перший дерев’яний, пізніше – кам’яний) були збудовані, не дивлячись на численні війни протягом 18 століття. Місто може пишатися багатьма унікальними архітектурними пам’ятками, що датуються 17 та 18 століттями. Багато купецьких гільдій, розвиток яких досяг значних успіхів після надання Магдебурзького права, виникли в місті. Спочатку ці гільдії об’єднували будівників, купців, ковалів та інших ремісників, але з часом з’являлися та розвивалися нові ремесла. В середині 18 століття вже нараховувалося 20 гільдій. Постійні регіональні ярмарки перетворили місто в економічний центр. Обробка шкіри та виробництво сап’яну разом з виробництвом екзотичних “персидських виробів” домінували в місті. 19 століття стало періодом швидкого розвитку промисловості та будівництва, починаючи з 1866 року місто перетворилося на важливий залізничний вузол. Відкриття та видобуток нафти, газу та солі в Прикарпатському регіоні збільшили важливість Станіслава як транспортного центру.
Івано-Франківськ завжди був культурним центром Прикарпатського регіону. Велика плеяда архітекторів, скульпторів, письменників та музикантів проживали та творили тут свої шедеври. Українська державна гімназія та семінарія були засновані тут разом з Союзом Українок (з ініціативи Наталії Кобринської). В Станіславі було надруковано антологію “Перший Вінок”. В 1934 році тут відбулися Перший Жіночий Конгрес та День Селянок. Творча діяльність Івана Франка, великого письменника та поета, який постійно відвідував місто та на честь якого його було переіменовано, тісно пов’язана з історією міста. Протягом 1918-1919 років, після закінчення Першої Світовой війни, Станіслав став на короткий час столицею Західно-Української Народної Республіки. Після Другої Світової війни Івано-Франківськ перетворився на індустріальний центр з численними промисловими можливостями, культурними та навчальними закладами, оздоровчими центрами та банками.
Під час екскурсії Ви відвідаєте ратушу міста і його центральну площу, костел Непорочного Зачаття Діви Марії, катедральний собор Св. Воскресіння, Манявський Хресто-воздвиженський монастир, блаженний камінь.

 

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2015


Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets