Центр замовлення путівок і курсівок Трускавець
Трускавец курорт (лайт), Truskavets resort

Кращі санаторії, вілли, готелі курорту Трускавець - один телефон: +38 (03247) 6 97 96
один прайс-лист (цены Трускавец), замовлення путівки, e-mail: office@truskavets-kurort.com

Трускавец, Трускавец курорт, Агентство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Вилла Калина, Трускавец, Трускавецкурорт
Фото Трускавець, Трускавец, Трускавецькурорт, Трускавецкурорт
 

Голосування Трускавець курорт
Як Ви дізналися про Агенцію Трускавецькурорт?
  Google
  Yandex
  Інші пошукові системи
  Реклама
  Інший сайт

Результати голосування
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Яремче-Ворохта – край гуцульських традицій. Екскурсії Трускавецькурорту. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

ЯРЕМЧЕ-ВОРОХТА – КРАЙ ГУЦУЛЬСЬКИХ ТРАДИЦІЙ

Яремче – мальовниче містечко, що знаходиться на південному-заході Івано-Франківської області, у центральній частині Українських Карпат у районі хребтів Чоргори і Горган. Перший спогад датується 1727 роком. У XIX ст. Яремче стає містечком для відпочинку, куди приїжджали відпочивати з Кракова, Варшави, Львова й інші міста Європи. Через якийсь час Яремче перетворюється в кліматичний курорт, який притягує безліч туристів в Українські Карпати. Сьогодні місто – відомий туристичний центр Прикарпаття.
Через місто тече мальовнича ріка Прут, яка омиває скелясті береги.
У центрі курорту - один з найвідоміших карпатських водоспадів Пробій .
 Церква Іоанна Хрестителя з дзвіницею (1663 р.) - зразок народної архітектури (поруч із сан. "Яремче"). Церква Іллі (1937 р.) і ресторан "Гуцульщина" (1965 р.) побудовані з дерева по канонах гуцульської архітектури без єдиного цвяха. Одну з печер і камінь, розташовані в лісі на схилі м. Дрибка, пов'язують з ім'ям Олекси Довбуша. На території Карпатського національного парку організовані вольєри з дикими тваринами (вул. Грушевського). Діє Карпатський крайовий музей визвольного руху(вул. Свободи, 269).
 Одне з цікавих місць, що приваблюють гостей міста є СУВЕНІРНИЙ БАЗАРЧИК , їх є декілька. Кожен характерний своїми особливими, притаманними тільки йому принадами. Чи то колиба, а може корчма, попри все, так цікаво занурити себе в світ чудових прикрас, під смак гарячого шашлика, запах диму та аромат хорошого карпатського вина. Про сувеніри: їх привозять сюди з усіх навколишніх сіл, ремісничих осередків області та всієї України. Вироби з шкіри, дерева, шерсті, інших природніх матеріалів - пронизані фантазіями та любов'ю майстрів народних ремесел, неповторних дрібничок. Сотні різноманітних речей, дійсно високохудожніх, так і примітивних - ручки чи сопілочки, браслети або брелки, прийдуть до смаку покупцям з товстим і скромним гаманцем. Пухнасті ліжники чи комплекти покривал з накидками на фотелі, шкіри з нестриженої тонкорунної вовни.
 Аматори активного відпочинку можуть замовити кінні прогулянки гірськими схилами і чарівними лісами, подорожувати кам'янистими стежками на хребет Явирник, перебороти неприступні вершини гір Добошанка, Синець, Хом, як і найвищу і з усіх – Говерлу. Тут усе створено і для шанувальників гірськолижного спорту. Для них працюють прекрасні ресторани і кафе, лижні бази, котеджі і готелі.

Селище Ворохта, розташоване на південному заході Івано-Франківської області, вздовж річки Прут, на висоті 800-850 м, протяжністю 3 км. Перша письмова згадка про Ворохту датується 1820 р. Цікавою є і назва селища. Існує легенда, що вона походить від прізвища Ворохта, яке носив солдат царської армії, що проживав тут певний час. Селяни полюбили його за мудрість і після смерті солдата назвали селище на його честь. Історія селища як і історія Гуцульщини багата на історичні події та знаменитих людей які в різні часи бували у Ворохті.
На сьогоднішній день Ворохта ? середньогірний кліматичний курорт, туристичний і спортивний центр України. Тут розташовано 3 спортивні бази: “Авангард”, “Заросляк” і “ Україна”, які займаються підготовкою спортсменів з лижних гонок та біатлону. Щодо відпочинку у Ворохті, то з впевненістю можна сказати, що це селище ? одне з найцікавіших та мальовничих куточків Карпат. Багата історико-культурна та архітектурна спадщина, надзвичайна краса природи, цілюще повітря, а також чудові гірські схили у будь-яку пору року зроблять відпочинок тут насправді незабутнім. Для зимового туризму ? прекрасні лижні траси, кілька підйомників ( поблизу спортивної бази “Авангард” ? 300-м бугельний та 2-км крісельний, на г. Маковиця ? 250-м бугельний підйомник) і все необхідне гірськолижне спорядження; весною, влітку та восени ? найкращі умови для зеленого туризму: походи в гори, збір грибів та ягід, цікаві екскурсії.

 

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2015


Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets