Центр замовлення путівок і курсівок Трускавець
Трускавец курорт (лайт), Truskavets resort

Кращі санаторії, вілли, готелі курорту Трускавець - один телефон: +38 (03247) 6 97 96
один прайс-лист (цены Трускавец), замовлення путівки, e-mail: office@truskavets-kurort.com

Трускавец, Трускавец курорт, Агентство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Вилла Калина, Трускавец, Трускавецкурорт
Фото Трускавець, Трускавец, Трускавецькурорт, Трускавецкурорт
 

Голосування Трускавець курорт
Як Ви дізналися про Агенцію Трускавецькурорт?
  Google
  Yandex
  Інші пошукові системи
  Реклама
  Інший сайт

Результати голосування
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Буковель – найкращий лижний курорт. Екскурсії Трускавецькурорту. ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт". Трускавець, Трускавецькурорт.

БУКОВЕЛЬ – НАЙКРАЩИЙ ЛИЖНИЙ КУРОРТ

В 30 км. від Яремче і в 110 км. від Івано-Франківська, на висоті 900 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Буковель у селі Поляниця Закарпатської області знаходиться туристичний комплекс Буковель. Відпочинок в Буковелі – приємний і зручний; гори, які ніби обступили "Буковель" з усіх боків, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови відпочиваючим. Лижні траси проходять на спеціально підготовлених схилах з трав’яною основою. Всі траси обладнані сніговими гарматами і захищені від прямого сонячного проміння, завдяки чому сніг тримається довше. Траси для катання готуються спеціальною снігоналіпляючою і сніготрамбуючою технікою. Освітлення схилів дозволяє кататися вечором. Для любителів іншого роду розваг Буковель теж буде цікавим. Під час святкування Нового Року і Різдва тут влаштовують святкові вечері під супровід місцевих музикантів. Також тут влаштовують святкові заїзди (Великдень, Івана-Купала, Спаса і ін.), гуцульські забави, автобусні екскурсії, шашлик на гірській долині, походи за грибами і ягодами і до мінеральних джерел. Для Вас в ТК “Буковель” працюють два пункти прокату спорядження, обладнані камерами зберігання, роздягальнями, душовими, санвузлами, skі-cервісними центрами. Спортивні магазини пропонують все, що потрібно для активного відпочинку. Також в "Буковелі" діє висококваліфікована лижна школа, де кожен знайде для себе відповідну групу і курс навчання; працюють інструктори по сноубордингу. Якщо після активного катання Ви зголодніли, можете смачно поїсти в колибах ТК "Буковель", які знаходяться біля нижніх станцій підйому.
На сторінках нашого сайту Ви зможете підібрати для себе пансіонати, санаторії, бази відпочинку, готелі, приватний сектор не тільки на Буковелі, але і інших містах Карпат.
Підібрати індивідуальну програму відпочинку в туристичному комплексі “Буковель” (село Поляниця Івано-Франківської області) відповідно до своїх бажань і розміру гаманця — цілком реально. Курорт забезпечує сервіс, якість трас і спорядження, новинки для туристів різного статусу і віку — від молодшого до старшого гірськолижного...

 

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2015


Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets