Центр замовлення путівок і курсівок Трускавець
Трускавец курорт (лайт), Truskavets resort

Кращі санаторії, вілли, готелі курорту Трускавець - один телефон: +38 (03247) 6 97 96
один прайс-лист (цены Трускавец), замовлення путівки, e-mail: office@truskavets-kurort.com

Трускавец, Трускавец курорт, Агентство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Вилла Калина, Трускавец, Трускавецкурорт
Фото Трускавець, Трускавец, Трускавецькурорт, Трускавецкурорт
 

Голосування Трускавець курорт
Як Ви дізналися про Агенцію Трускавецькурорт?
  Google
  Yandex
  Інші пошукові системи
  Реклама
  Інший сайт

Результати голосування
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Медичний центр Андрос урологія андрологія | медицинский центр Андрос урология андрология | Medical Center Andros urology andrology - ТзОВ "Агенцiя Трускавецькурорт"

Медичний центр "Андрос урологія андрологія" пропонує Вам всі види кваліфікованої урологічної допомоги, практично по всіх субспеціальностях урології. Ви завжди можете розраховувати, що Ваші проблеми будуть вирішуватися тільки відповідно з самими передовими стандартами

медичний центр Андрос урологія андрологія | медицинский центр Андрос урология андрология | Medical Center Andros urology andrology

У медичному центрі "Андрос урологія андрологія" Ви можете отримати такі процедури:

  • Ультразвукова діагностика органів сечостатевої системи на ультразвуковому цифровому сканері експерткласу Hitachi 5500 Hi Vision з кольоровим допплерівським картуванням
  • Трансректальне ультразвукове обстеження простати
  • Ультразвукове обстеження органів сечостатевої системи у чоловіків
  • Лабораторна діагностика урогенітальних інфекцій: мікроскопія ПЦР (ДНК), бактеріологія. Експрес діагностика та профілактика
  • Урофлоуметрія
  • Рекомендації по лікуванню згідно стандартів Європейської асоціації урологів

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ УРОЛОГІЇ В ТРУСКАВЦІ

м. Трускавець, вул. Суховоля, 15, (вілла Калина)
тел: +38-067-17-8888-5

Урологія розділ медичної науки, що вивчає причини, розвиток, діагностику, лікування та профілактику захворювань сечостатевих органів у чоловіків і сечових органів у жінок. До сечових органів людини відносяться нирки, сечоводи, сечовий міхур і сечівник (уретра). До статевих органів чоловіків відносяться яєчка, придатки яєчок, сім'яні міхурці і еякуляторні протоки, передміхурова залоза, куперова залоза і статевий член. Чоловіча уретра є частиною не тільки сечової, а й статевої системи чоловіка, так як по ній викидається назовні сперма або насіннева рідина.

Становлення урології як науки пов'язане з появою більш точних методів дослідження і перш за все з відкриттям і впровадженням у клінічну практику рентгенівських променів і рентгенологічних досліджень, винаходом цистоскопу і впровадженням в практику урологів цистоскопії. У другій половині 19 століття з появою знеболювання при операціях та розвитку асептики і антисептики із застосуванням знань анатомії і фізіології людини до виконання хірургічних операцій, урологія стала повноцінним розділом медицини, здатним ефективно лікувати захворювання сечостатевої системи. Урологія переставала бути просто розділом хірургії, і ставала самостійною спеціальністю. Перша кафедра урологія в Європі, яка оформила цю дисципліну як самостійну медичну спеціальність, була відкрита на базі хірургічної кафедри в 1890 р. у Паризькому університеті, а очолив її Фелікс Гюйон (Felix Guyon). У США в кінці 19, початку 20 століття становлення урології і створення Американської Урологічної Асоціації (1902 р.) пов'язаний з ім'ям професора Х'ю Хемптона Янга (Hugh Hampton Young). У Росії створення урологічної спеціальності пов'язано з іменами таких видатних вчених як С.П. Федоров, Б.Н. Хольц, А.П. Фрумкин, Р.М. Фронштейн.

В даний час урологія являє собою самостійну медичну спеціальність, в якій сучасні технології діагностики, хірургічного та терапевтичного лікування досягли найвищого рівня розвитку. Наша спеціальність дуже швидко змінюється і вдосконалюється і досягає все більших успіхів у лікуванні людей. Так в останні 20 років була практично повністю вирішена проблема сечокам'яної хвороби. Стали виліковними рак яєчка і рак передміхурової залози. Вирішено проблему лікування розладів ерекції у чоловіків. Створено хірургічні операції, що дозволяють ефективно коригувати різні аномалії і наслідки захворювань і пошкоджень сечостатевих органів (реконструктивна урологічна хірургія). У найближчому майбутньому належить вирішити проблеми лікування раку нирки і раку сечового міхура, чоловічого безпліддя, хронічних запальних захворювань сечостатевих органів, особливо хронічного простатиту, створити мінімально інвазивні операції розвинути принципово нові методи лікування, засновані на тканинній інженерії.

Сьогоднішня урологія розширює сферу своєї діяльності і включає в себе наступні підрозділи або субспеціальності:

ОНКОУРОЛОГІЯ — розділ урології, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою злоякісних новоутворень сечостатевих органів чоловіків і сечової системи жінок.

УРОГІНЕКОЛОГІЯ АБО ЖІНОЧА УРОЛОГІЯ — розділ урології та гінекології, який займається проблемами діагностики, лікування та профілактики розладів сечовипускання у жінок і насамперед стресового нетримання сечі, сечостатевими норицями, дивертикулами, розладами функцій сечового міхура у жінок і так званими тазовими розладами, включаючи опущення тазових органів та жіночі сексуальні дисфункції.

НЕЙРОУРОЛОГІЯ И УРОДИНАМІКА — розділ урології, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою розладів функцій сечового міхура і сечовипускального каналу (накопичення і утримання сечі, мочевиведенія).

АНДРОЛОГІЯ — розділ урології, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань чоловічих статевих органів, і в першу чергу такими проблемами як еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя і чоловічий клімакс, вроджені і набуті відхилення будови і функції статевого члена і стриктури уретри, запальні захворювання чоловічих статевих органів (хронічний простатит), інфекції, що передаються статевим шляхом у чоловіків.

ДИТЯЧА УРОЛОГІЯ — розділ урології, що займається захворюваннями сечостатевих органів хлопчиків (0 - 17 років) і сечової системи дівчаток (0 - 17 років).

Значимість урології в медицині дуже висока. Урологічні захворювання становлять сьогодні 8% всіх захворювань людини. З віком практично кожному з нас потрібно високопрофесійна допомогу уролога. Це пов'язано з тим, що:

Аномалії сечостатевої системи складають 50% всіх вроджених аномалій людини, сьогодні більшість із них можуть діагностуватися ще до народження.

Інфекції сечових шляхів (цистит, пієлонефрит, простатит) - найбільш часті інфекційні, що виникають у людей.

Сечокам'яна хвороба є як і раніше одним з найпоширеніших захворювань у всьому світі.

Системні захворювання людини, частота яких значно зростає з віком (цукровий діабет, хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, артеріосклероз, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця) в усіх випадках мають прямі або непрямі урологічні наслідки: нейрогенні розлади сечовипускання, еректильна дисфункція та ін.

Захворювання передміхурової залози (насамперед доброякісна гіперплазія і рак простати) вражають 75% чоловічого населення старше 50 років.

Злоякісні пухлини сечостатевої системи є провідною причиною онкологічної смертності чоловічого населення. А рак передміхурової залози - лідируюче онкологічне захворювання чоловіків старше 50 років.

медичний центр Андрос урологія андрологія | медицинский центр Андрос урология андрология | Medical Center Andros urology andrology

 

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2015


Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets