Центр замовлення путівок і курсівок Трускавець
Трускавец курорт (лайт), Truskavets resort

Кращі санаторії, вілли, готелі курорту Трускавець - один телефон: +38 (03247) 6 97 96
один прайс-лист (цены Трускавец), замовлення путівки, e-mail: office@truskavets-kurort.com

Трускавец, Трускавец курорт, Агентство Трускавецкурорт
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Вилла Калина, Трускавец, Трускавецкурорт
Фото Трускавець, Трускавец, Трускавецькурорт, Трускавецкурорт
 

Голосування Трускавець курорт
Як Ви дізналися про Агенцію Трускавецькурорт?
  Google
  Yandex
  Інші пошукові системи
  Реклама
  Інший сайт

Результати голосування
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Трускавець | Трускавец | Трускавецькурорт | Трускавецькурорт | все про Трускавець | отдых в Трускавце | відпочинок в Трускавці | трускавец сайт | отдых в карпатах

Трускавець, все про Трускавецькурорт

Трускавець – самобутній і найбільш привабливий бальнеологічний курорт України.

Населення Трускавця - 26,6 тисяч осіб.

Курорт розташований у мальовничій долині Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря на віддалі 100 км на південь від Львова. Це місто особливої природньої краси з кришталево чистим повітрям, розташоване серед чарівних пологих лісистих схилів та стрімких річок. Курорт знаходиться на відстані 100 км на південь від Львова та за 90 км. від західного кордону. Залізниця зв'язує його з найбільшими містами України, країн СНД та Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом курсують електропоїзди, автобуси та маршрутні таксі. У Львові є міжнародний аеропорт.

Датою створення оздоровниці вважають 1827 рік (перша документальна згадка датована 1462 роком).

Сьогодні курорт здатний бути зразком моделі рекрополісів, курортополісів і рекреаційних зон, місцем відпрацювування та поширення новітніх технологій в курортній галузі, впровадження ефективних методів лікування, реабілітації та оздоровлення населення, забезпечити раціональне використання рекреаційних ресурсів та належний рівень природо-охоронних заходів.

Близько 170 тисяч осіб відпочивають тут щороку з усієї України та з-за кордону в 20 комфортабельних санаторіях, 23 пансіонатах, дитячих оздоровчих таборах. Висококваліфікований медичний персонал, прекрасна діагностична і лікувальна база забезпечують ефективність лікування.

Місто Трускавець - затишна й екологічно чиста зона з помірно-континентальним кліматом, щедрим розмаїттям природних багатств, курорт є однією з найдавніших оздоровниць Європи. На його території зосереджені великі запаси мінеральних вод з 14-ма природними джерелами та поклади "гірського воску" - озокериту.

На території Трускавця зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод з 14-ма природними джерелами та поклади "гірського воску" - озокериту. Привабливість курорту забезпечує лікувальна вода "Нафтуся". Ця унікальна вода генетично пов'язана з нафтою, звідти і така милозвучна назва.

Біологічно активні речовини "Нафтусі" розглядають як адаптогени, здатні суттєво підвищувати імунний статус організму. Ненасичені жирні кислоти, присутні в "Нафтусі", забезпечують антиоксидантний, антисклеротичний ефект. Окремі органічні сполуки, які входять до складу, підсилюють функцію печінки і нирок, що проявляється стимуляцією жовчеутворення і сичевиділення і, як наслідок, профілактика і лікування застійних явищ у печінці, жовчних і сичових шляхах, запобігання утворенню і сприяння виведенню невеликих каменів з нирок і жовчного міхура. "Нафтуся" забезпечує виведення з організму токсичних речовин, в тому числі і радіонуклідів.

Купелі з хлоридно-натрієвою (морською), сірководневою, вуглекислою водами сприяють відновленню порушеного стану серцево-судинної системи, обмінних процесів у суглобах, хребті, м'язах, що проявляється зменшенням або ліквідацією болю, відновлення функції.

Теплотерапія у вигляді аплікацій озокериту, парафіну, торфу, глини, сауна та апаратна фізіотерапія підсилюють ефект водолікування, сприянню в короткі терміни значних успіхів в оздоровленні.

До послуг курортної медицини - ультразвукові та радіоізотопні методи обстеження, апарат дроблення каменів в нирках, ендоскопічні прилади з волоконною оптикою, які дають можливість оглянути порожнинні органи, біохімічні та імунноферментні аналізатори провідних фірм світу дозволяють визначити активність гормонів, ферментів, маркери пухлин, вміст електролітів, тощо. Застосування гама-спектрометрів дозволяє виявити в організмі радіонукліди.

З метою значного покращення якості і обсягів санаторного-курортного оздоровлення населення, прискорення реформування курортної галузі та розвитку туризму, забезпечення росту інноваційної та інвестиційної діяльності, концентрації матеріальних та фінансових ресурсів, вирішення проблем збереження унікальної гідромінеральної бази Карпат та її ефективного використання в умовах ринку створена спеціальна економічна зона туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" (Закон України "Про спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" набрав чинності з 1 січня 2000 року).

 

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2015


Агенція Трускавецькурорт місто курорт Трускавець :: Агентство Трускавецкурорт город курорт Трускавец :: Agency Truskavetskurort of city Truskavets Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets