Трускавец, Трускавец курорт, Агенство Трускавецкурорт
Трускавец курорт цены: АКЦИЯ в Трускавце!!! - Увеличено коммисию Вилла Марта, вилла Калина комиссия - 15% от проживания!
Фото Вилла Марта, Трускавец, Трускавецкурорт Фото Спа-центр Медпалац, Трускавец, Трускавецкурорт
 
Украинская Баннерная Сеть


 
 

Трускавець | Трускавец | Трускавецькурорт | Трускавецькурорт | все про Трускавець | отдых в Трускавце | відпочинок в Трускавці | трускавец сайт | отдых в карпатах

Трускавець, все про Трускавецькурорт

Трускавець – самобутній і найбільш привабливий бальнеологічний курорт України.

Населення Трускавця - 26,6 тисяч осіб.

Курорт розташований у мальовничій долині Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря на віддалі 100 км на південь від Львова. Це місто особливої природньої краси з кришталево чистим повітрям, розташоване серед чарівних пологих лісистих схилів та стрімких річок. Курорт знаходиться на відстані 100 км на південь від Львова та за 90 км. від західного кордону. Залізниця зв'язує його з найбільшими містами України, країн СНД та Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом курсують електропоїзди, автобуси та маршрутні таксі. У Львові є міжнародний аеропорт.

Датою створення оздоровниці вважають 1827 рік (перша документальна згадка датована 1462 роком).

Сьогодні курорт здатний бути зразком моделі рекрополісів, курортополісів і рекреаційних зон, місцем відпрацювування та поширення новітніх технологій в курортній галузі, впровадження ефективних методів лікування, реабілітації та оздоровлення населення, забезпечити раціональне використання рекреаційних ресурсів та належний рівень природо-охоронних заходів.

Близько 170 тисяч осіб відпочивають тут щороку з усієї України та з-за кордону в 20 комфортабельних санаторіях, 23 пансіонатах, дитячих оздоровчих таборах. Висококваліфікований медичний персонал, прекрасна діагностична і лікувальна база забезпечують ефективність лікування.

Місто Трускавець - затишна й екологічно чиста зона з помірно-континентальним кліматом, щедрим розмаїттям природних багатств, курорт є однією з найдавніших оздоровниць Європи. На його території зосереджені великі запаси мінеральних вод з 14-ма природними джерелами та поклади "гірського воску" - озокериту.

На території Трускавця зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод з 14-ма природними джерелами та поклади "гірського воску" - озокериту. Привабливість курорту забезпечує лікувальна вода "Нафтуся". Ця унікальна вода генетично пов'язана з нафтою, звідти і така милозвучна назва.

Біологічно активні речовини "Нафтусі" розглядають як адаптогени, здатні суттєво підвищувати імунний статус організму. Ненасичені жирні кислоти, присутні в "Нафтусі", забезпечують антиоксидантний, антисклеротичний ефект. Окремі органічні сполуки, які входять до складу, підсилюють функцію печінки і нирок, що проявляється стимуляцією жовчеутворення і сичевиділення і, як наслідок, профілактика і лікування застійних явищ у печінці, жовчних і сичових шляхах, запобігання утворенню і сприяння виведенню невеликих каменів з нирок і жовчного міхура. "Нафтуся" забезпечує виведення з організму токсичних речовин, в тому числі і радіонуклідів.

Купелі з хлоридно-натрієвою (морською), сірководневою, вуглекислою водами сприяють відновленню порушеного стану серцево-судинної системи, обмінних процесів у суглобах, хребті, м'язах, що проявляється зменшенням або ліквідацією болю, відновлення функції.

Теплотерапія у вигляді аплікацій озокериту, парафіну, торфу, глини, сауна та апаратна фізіотерапія підсилюють ефект водолікування, сприянню в короткі терміни значних успіхів в оздоровленні.

До послуг курортної медицини - ультразвукові та радіоізотопні методи обстеження, апарат дроблення каменів в нирках, ендоскопічні прилади з волоконною оптикою, які дають можливість оглянути порожнинні органи, біохімічні та імунноферментні аналізатори провідних фірм світу дозволяють визначити активність гормонів, ферментів, маркери пухлин, вміст електролітів, тощо. Застосування гама-спектрометрів дозволяє виявити в організмі радіонукліди.

З метою значного покращення якості і обсягів санаторного-курортного оздоровлення населення, прискорення реформування курортної галузі та розвитку туризму, забезпечення росту інноваційної та інвестиційної діяльності, концентрації матеріальних та фінансових ресурсів, вирішення проблем збереження унікальної гідромінеральної бази Карпат та її ефективного використання в умовах ринку створена спеціальна економічна зона туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" (Закон України "Про спеціальну економічну зону туристсько-рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" набрав чинності з 1 січня 2000 року).

 

  [Vox.com.ua] Портал українця Rambler's Top100 AC.UA - твой живой портал. Горящие путевки, туры, турфирмы, отели, гостиницы Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru Пиши українською Украина онлайн Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Каталог ссылок, Top 100. В ОТПУСК.РУ - сервер о туризме: туры, горящие путевки, описание отелей, отзывы об отелях, билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах TOP.zp.ua Топ100 - Курорты [Free-Search.org.ua] - Бесплатный каталог сайтов Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Рейтинг Досок Объявлений Интернет-портал Виртуальный Крым РЕЙТИНГ ЖЕНСКИХ САЙТОВ Рейтинг Сайтов YandeG Израиль - каталог сайтов, рейтинг, баннерная сеть, обзоры интернета
Besucherzahler www.eharmony.com
счетчик посещений
Каталог сайтов

m_24.gif (503 bytes)

Найкраща пропозиція сезону!

Вілла "Марта"


Номери стандарту "Delux"
- одномісний - від 300 грн.;
- двомісний - від 270 грн. (за особу).

Вілла "Марта" - прайс на процедури

Вілла "Калина"
- двокімнатні двомісні - 280 грн. (ціна за двох осіб за проживання)
- двомісні стандарт А - від 110 грн (ціна за одну особу за проживання), за потребою можна придбати кусівки в санаторій Кришталевий Палац

Вілли Трускавець курорт

Skype

Skype

Звоніть безкоштовно по Skype!
Download

Шахматка для туристаШахматка

Copyright © www.truskavets-kurort.com, 2005-2008.